שאלות נפוצות - Frequently asked questions

מהי מדיניות הפרטיות הפרטיות?
מתוקתקים שמה לה בראש מעייניה לשמור על פרטיות של כל הלקוחות. ניתן להסתכל במדיניות הפרטיות המופיעה באתר.

מה קורה אם לא קיבלתי תמונה טובה?
מתוקתקים עובדת עם בקרת איכות ברמה גבוה ביותר, אולם מכיוון שאנחנו עובדים עם AI מתקדם יכול להיווצר מצב שמספר תמונות יהיו לא עינייניות, במצב כזה בבקשה פנו אלינו במייל עם שמכם המלא, הבעיה והתמונות. [email protected]

מה רמת איכות התוצר הסופי?
מתוקתקים מספקת 3 תוצרים שונים של אלבומי איכות ובכל הזמנה ניתנת לכם האפשרות לבחור את רמת האיכות- תמונות באיכות 512 תמונות באיכות HD תמונות באיכות 4K

תוך כמה זמן אקבל את האלבום?
לרוב מתוקתקים מספקת את האלבומים בתוך 24 שעות מרגע התשלום, אם יש בעיה ולא קיבלתם את האלבום בתוך 24 שעות, אנא ודאו כי אכן קיבלתים מייל אשר מאשר את הזמנתכם, אם אכן קיבלתם את המייל ועברו מעל 24 שעות אז דבר ראשון אנו מתנצלים, יכול להיות שאנו חווים עומס ודבר שני בבקשה צרו איתנו קשר בכתובת המייל הבאה- [email protected] .

איך אפשר לבטל?
המערכת תתחיל ליצור את האלבום שביקשתם רק אחרי שהיא תקבל אישור תשלום, עד אז גם אם העלתם תמונות המערכת לא תתחיל לעבוד ועל כך אין דאגה.
במצבים בהם ביצעתם את התשלום ותרצו לבטל אנא כתבו לנו ל- [email protected].
אנו מזכירים כי אם קיבלתם את האלבום לא תוכלו לבטל, אם אתם לא מרוצים מהתוצאות כפי שנכתב בסעיף 2 אנא צרו איתנו קשר דרך המייל.

איך לוודא מחיקה?
התמונות שנשלחו אלינו לצורך יצירת אלבום ימחקו תוך מקסימום 14 יום מיום התשלום, במידה ותרצו שהן ימחקו מוקדם יותר אנא צרו איתנו קשר במייל. אין לי תמונות שלי- מה לעשות?
להרבה אנשים אין תמונות שלהם בשלוף אבל זו לא בעיה. קח את הטלפון - עקוב אחר הוראות הצילום המפורטות באתר ותרביץ סשן של תמונות מהטלפון. ברור שיש לך! - פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם..

שיניתי את דעתי בנוגע לאיכות התמונה או סוג האלבום אחרי התשלום, מה עליי לעשות?
במקרה כזה כדאי שישלח לנו מייל עם שמכם הפרטי (פרטי זיהוי) ובקשת השינוי, ככל שהמייל ישלח קרוב יותר למועד התשלום כך גדלים הסיכויים שנוכל לשנות לכם את ההזמנה.

אני רוצה להפתיע ולתקתק לחבר או בן משפחה אלבום, האם אוכל לקחת רק תמונות רנדומליות שלו שאספתי מרשתות חברתיות?
כדי שהאלבום יצא ברמה גבוה מאוד חשוב להקפיד על ההוראות של לקיחת התמונה, אם אתם מצליחים למצוא תמונות מהרשתות החברתיות שעונות על דרישה זו אז אדרבא, אולם רק זכרו שלרוב איכות התמונות ברשתות החברתיות לא גבוה ולכן כן עדיף לצלם ישירות ולשלוח. כמוכן שים לב שנדרש הסכמה של בן אדם אשר מופיע בתמונות לפני השימוש בשירות מתוקתקים.

איך לוודא שהתמונות שהעלתי מתאימות?
המערכת שלנו תדע להנחות אותך לפי התמונות שתעלה, במקרים ספציפיים יכול להיווצר מצב שאחרי מספר שעות נבקש ממך לצלם את עצמך בשנית ולהעלות אותם שוב לערכת.