מדיניות שמירת הפרטיות - Privacy policy

כללי
אנחנו ב- Metuktakim, שמים דגש מרכזי על פרטיות ועל הגנת הנתונים שאנו מקבלים מלקוחותינו. כול הנתונים שנאספים, אישיים ולא אישיים, מוגנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים. מכיוון שאנו מאמינים שהנתונים האישיים הם שלך ושלך בלבד, בנינו מדיניות פרטיות נוקשה שתענה על צרכים אילו. התוכן של מדיניות פרטיות זו חל על האתר www.Metuktakim.co.il ועל השימוש בשירותים שמספק אתר זה למשתמש.

1. תשומת לב
במקרים מסויימים נבקש מידע על מנת לאמת את זהות המשתמש, במקרים אלו תתבקש במפורש למסור את אותו המידע ו/או לתת לנו רשות להשתמש בו. מידע זה מתבקש על ידי המערכת במקרים בהם נדרש אישור מהלקוחות כדי לביצוע פעולה מסויימת (למשל בעתיד בקשת רשות לשימוש בעוגיות כשאתה מבקר באתר שלנו, בקשת פרטי התשלום שלך בעת ההרשמה).

בתקופת הפיילוט בלבד אנו נאגור את התמונות (קלט ופלט) למשך של כ60 יום, על מנת לנתח את השירות שאנו מספקים ולטייב אותו. לאחר מכן נבצע מחיקה

2. הסכמתך
לפני כול פעולה שנעשה עם המידע שלך, נבקש את רשותך, לא נפעל עד שנקבל את אישורך לכך. אם תבחר לדחות את השימוש של השירותים שלנו במידע חיוני שלך (למשל עוגיות חיוניות, פרטי תשלום, כתובת דואר אלקטרוני, תמונות אישיות, זהות מגדר וכיוצ"ב), לא נוכל לתת לך גישה לכל המוצרים של Metuktakim הדורשים מידע שכזה כדי לתפקד ולתת לך שירות. בכול פעם שנצטרך לעשות שימוש במידע שלך נבקש את רשותך לפני (אימייל, תמונות, אמצעי תשלום). עצם היותך נותן את הפרטים המבוקשים זה למעשה מתן אישור בפועל לכך ש- Metuktakim יכולה להשתמש ולעבד את המידע שלך. בהסכמתך למדיניות פרטיות זו ומסירת המידע האישי שלך, אתה מסכים לכך שנעבד את המידע האמור כמתואר במדיניות פרטיות זו.

3. שימוש
3.1. נתונים שאנו אוספים אנו אוספים צורות שונות של מידע אישי מזהה. זה כולל את כל המידע שיכול לשמש ישירות כדי לזהות אותך. זה כולל את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, פרטי תשלום, כתובת IP, תמונות אישיות, מידע על אופן שימוש באתר ופידבקים לטובת שיפור השירות, ועוד. אנו גם אוספים נתונים על סמך השימוש שלך בפלטפורמה שלנו עם קובצי Cookie האופציונליים שלנו. נתונים אלה נאספים ומעובדים באופן אנונימי לחלוטין, כלומר לא ניתן לאתר אותם אליך או לאדם שלך. 3.2. כיצד אנו משתמשים בנתונים שלך אנו משתמשים במידע המאפשר זיהוי אישי שלך למטרות הבאות: • לספק לך גישה לכל השירותים של Metuktakim. • לעבד את התשלומים שלך. • ליידע אותך לגבי מידע חיוני שקשור ל- Metuktakim, כמו כן גם לכל מידע אחר שתבחר (אימיילים שבועיים, הנחות ומבצעים). • ליצור עימך קשר כדי ליידע אותך לגבי מצב ההזמנה שלך, אם יש בעיה בהזמנה שלך, אם תבקש מאיתנו עזרה באמצעות שירותי התמיכה שלנו או מסיבות דומות. • לבצע בקרה אנושית על איכות התוצרים המסופקים, הכוללת בחינה והשוואה למול תמונות המקור. אנו עושים שימוש אנונימי בנתונים כדי לנתח את הפלטפורמה שלנו על מנת שנוכל להמשיך ולשפר אותה. נתונים שנאספו לגבי השימוש בפלטפורמה שלנו על ידי המשתמשים, עשויים להיות משותפים עם צד שלישי אשר איתם אנו עובדים כדי לשפר את השירותים ולשמור על פעילותנו. זה כולל ארגונים כמו סוכנויות שיווק. נתונים אלה תמיד ייעשו אנונימיים לחלוטין לפני שהם ישותפו. ייתכן שיהיה צורך לשתף חלק מהמידע האישי המזהה שלך עם השותפים שלנו, כדי לספק לך את השירותים החיוניים שאנו מציעים. דוגמאות נבחרות כגון- חברות שילוח כאשר נצטרך לשלוח לך מוצר בדואר. במקרים אלו, שותפים אלה יקבלו רק את המידע הדרוש באופן מוחלט למתן שירותם. אם ישנה בקשה משפטית לספק מידע המאפשר זיהוי אישי שלך או כול מידע אחר לגביך מתבקשת בין אם זה ע"י בית משפט, שופט או רשויות אכיפת החוק, אנו נדרשים על פי חוק לספק להם את המידע האישי המזהה שלך. במקרים אלו, אנו עשויים לעשות זאת ללא רשותך ומבלי ליידע אותך. המידע הנדרש ליצירת האלבום, עובר בין מס’ שרתים אשר מושכרים לטובת המשימה של הפקת אלבום מתוקתקים. לרבות חומרות GPU, שרת אתר אינטנרט, שרת דוא"ל ועוד. מלבד לשלושת האפשרויות הלל (והשרתים הכרחיים לביצוע יצירת האלבום)ו, אף גורם מחוץ ל- Metuktakim לא יקבל גישה למידע האישי שלך, אלא אם תיתן לנו אישור ספציפי. אם ברצוננו לחלוק את המידע שלך עם גורם חיצוני מחוץ לשלוש הקטגוריות הללו, תמיד נבקש ממך רשות תחילה.

4. שמירת מידע
המידע שלך נשמר אצלנו כל עוד זה נחוץ כדי לספק לך את השירותים שלנו. כל המידע המאפשר זיהוי אישי יימחק כאשר תודיע לנו שברצונך להפסיק להשתמש בשירותים שלנו (למשל על ידי מחיקת חשבונך) כאשר המנוי שלך יפוג או כאשר אתה תבקש מאיתנו במפורש למחוק אותו. לאחר הגשת בקשתך ואישורך, המידע שלך יימחק תוך 14 ימים. המידע עשוי להישמר למשך זמן רב יותר אם הדבר נחוץ לדרישות החוק. אם יידרש על פי חוק או הוראה על ידי שופט או בית משפט פדרליים, אנו עשויים לשמור מידע למשך זמן רב יותר ו/או לשתף אותו עם הארגון האמור.

5. הזכויות שלך
5.1. הזכויות שלך אתה הבעלים של המידע שלך. ויש לך מספר זכויות לגבי הטיפול שלנו במידע שלך. • זכות גישה: אתה זכאי לקבל עותק של כל המידע המאפשר זיהוי אישי הקשור אליך ותמונת האדם (הדיגיטלי) שלך שעיבדנו. • זכות לתיקון: אתה זכאי לתיקון או התאמה של כל מידע אישי מזהה שסיפקת לנו במקרה שהמידע אינו נכון.(עם זאת ברגע שהתחיל האימון – בצורה אוטומטית, אין באפשרותינו לשנות את המידע, וע"פ מדיניות השימוש תדרש בתשלום נוסף לאלבום נוסף). • זכות מחיקה: אתה זכאי לכך שחלק או כל המידע המאפשר זיהוי אישי שלך שאספנו יימחק לבקשתך. • הזכות להגבלת עיבוד: אתה זכאי לכך שנפסיק את עיבוד המידע הרלוונטי המאפשר זיהוי אישי אם מידע זה אינו נכון, בלתי חוקי, אינו נחוץ עוד על פי המידע במדיניות הפרטיות שלנו ו/או כאשר אתה מתנגד לעיבוד המידע שנאמר. התנגדות תקפה רק אם אין לנו סיבה מהותית לעיבוד המידע האמור. • זכות להעברת נתונים: יש לך הזכות להעביר מידע אישי מזהה שעיבדנו לגורף חיצוני. אם תרצה לעשות שימוש באחת מהזכויות הללו, תוכל לפנות אלינו באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני בסוף מדיניות פרטיות זו. 5.2. זכות להתנגד. אנו נדרשים על פי חוק ליידע אותך בנפרד על זכותך להתנגד יש לך את הזכות להתנגד לכך שנעבד את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך למטרות שיווק ישיר. אם תגיש לנו התנגדות, אנו נדרשים על פי חוק להפסיק לאלתר את עיבוד המידע האמור למטרה האמורה. ניתן להגיש התנגדות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שבסוף מדיניות פרטיות זו.

6. ביטול הסכמה.
בנוסף לשירותי הליבה שלנו, אנו מספקים שירותים נוספים שונים כדי לשפר את החוויה שלך. זה כולל שליחת ניוזלטרים, פנייה אליך עם סקרי שביעות רצון לקוחות וכו'. בכל שלב, אתה יכול לבטל את הסכמתך לשירותים מסוג זה. אם ברצונך לשנות את ההעדפות שלך תוכל ליצור קשר באמצעות הדואר אלקטרוני שלנו שנמצא בתחתית העמוד. בנוסף תוכל גם לבטל את הסכמתך לשירותים דומים ונוספים ע"י שינוי מצב ההגדרות בחשבון שלך.

7. אבטחת המידע שלך
אנו נוקטים באמצעים שונים כדי להגן על הנתונים שלך כמיטב יכולתנו. על מנת להשיג זאת, אנו עושים שימוש ב: סיסמאות חזקות, הצבת האתר ב- CDN ולא ישירות מול השרת שלנו חיבורים מאובטחים TLS לחיבור מאובטח בין השרתים שלנו למכשיר שלך שימוש בשרתי דוא"ל צד שלישי אמינים ומוסדרים (לרבות גוגל), כדי להגן על תעבורת הדוא"ל שלנו. מחיקת מידע אישי מהשרתים שבשימושנו, במהירות האפשרית.

8. שינויים במדיניות.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים במדיניות הפרטיות שלנו. כאשר זה יקרה, תקבל הודעה לפחות שבועיים מראש על כל כניסה של שינויים חדשים לתוקף. אם אינך מסכים למדיניות החדשה, אתה חופשי לבטל את הסכמתך בתוך פרק הזמן שהוקצב.

9. יצירת קשר
אם יש לך שאלות כלשהן לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, הערות לגביה, מעוניין לדבר איתנו על אכיפת המדיניות שלנו או רוצה לדון בצורה אחרת במדיניות הפרטיות שלנו, תוכל לפנות אלינו באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני הבאה:[email protected]