תנאי שימוש בשירות

תנאים והגבלות

Metuktakim שמופעלת ע"י AMIGUY .המציעה את Metuktakim ושירותים נוספים למשתמש אשר אישר את התנאים וההגבלות של החברה מבעוד מועד כולל התנאים וההגבלות המצוינות במסמך זה וכל מדיניות קשורה לכך. תודה שהשתמשת בשירותי יצירת הדמויות והתמונות של Metuktakim (להלן "השירותים").
תנאים והגבלות אלו ("ההסכם") מפרטים אילו זכויות יש לך ביחס לתמונות שנוצרו בשירות וכמו כן גם על נכסים אחרים שאתה מייצר ("הנכסים") בעזרת השירות, ובנוסף מידע נוסף על השימוש שלך בשירותים שלנו ונושאים חשובים אחרים כמו בוררות . אנא קרא אותו בעיון. יש לנו מדיניות פרטיות המתארת את אופן הטיפול בנתונים שלך. הסכם זה נערך על ידי Metuktakim וכול ישות או אדם המסכים לתנאים אלה ("לקוח") למעשה מסדיר את הגישה ואת השימוש של אותו לקוח לשירותים שלנו.
הסכם זה נכנס לתוקף כאשר הוא הוצג ללקוח והלקוח החליט להמשיך להשתמש בשירותים החל מתאריך 6/3/23 (“תאריך התוקף")
הסכם זה נכנס לתוקף כאשר הסכם זה מוצג ללקוח והוא בוחר להמשיך ולהשתמש בשירותים ("תאריך התוקף") או לקבל או להפיץ נכסים. תנאים אלה עשויים להתעדכן ולהיות שוב מוצגים ללקוח מעת לעת. המשך השימוש בשירותים מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים. אם אינך מסכים להסכם, אנא הפסק להשתמש בשירותים. מסמכים אחרים המוזכרים כאן עשויים גם לחייב את השימוש של הלקוח בשירותים אלה, לרבות הנחיות הקהילה הכלולות להלן. 1. זמינות השירות ואיכות
אנחנו ב- Metuktakim כול הזמן עובדים על מנת לשפר את השירות בשבילך. השירותים ניתנים לשינויים ותיקונים בכל רגע נתון זה כולל אך לא מוגבל לסגנון האמנות, האלגוריתמים המשמשים ליצירת הנכסים ופיצ’רים(יכולות) הזמינות ללקוח. לא ניתנות ערבויות (אחריות) ביחס לאיכות, יציבות, זמן הפעולה והאמינות של השירותים. נא לא ליצור תלות כלשהי בשירותים או\ו הנכסים שהחברה מספקת. לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי לקוחותיך לכל נזק שייגרם כתוצאה מהתלות שלך בשירות (לרבות נזקים תדמיתיים בצורה ישירה או עקיפה ו/או הפקה של תמונות לא ראויות המופקות באופן אוטומטי ע”י למידת מכונה). הן השירותים והן הנכסים מסופקים ללקוח "כמו שהם", ללא אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות או תנאי של בעלות, אי-הפרה, סחירות, או התאמה למטרה מסוימת. אתה (המשתמש) האחראי הבלעדי לקביעת נאותות השימוש או הפצה מחדש של הנכסים ולקחת על עצמך כל סיכונים הקשורים לשימוש בשירותים. Metuktakim שומרת לעצמה את הזכות להשעות או לאסור את הגישה שלך לשירותים שלה בכל עת ומכל סיבה. אינך רשאי להשתמש בשירותים למחקר תחרותי. אינך רשאי לבצע הנדסה לאחור של השירותים או הנכסים. אינך רשאי להשתמש בכלים אוטומטיים כדי לגשת, לתקשר או ליצור נכסים באמצעות השירותים. לכל חשבון רשום רק משתמש אחד רשאי לפעול ולהשתמש בשירותים. לכל משתמש יכול להיות רק חשבון אחד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחקור תלונות או הפרות של תנאי השירות שלנו וכמו כן לנקוט כל פעולה שנראת לנו לנכון לרבות אך לא רק דיווח לפקידי אכיפת החוק על כל חשד לפעילות שאינה חוקית וחשיפת כל מידע הקשור לפרופילי משתמשים, כתובות דואר אלקטרוני, היסטוריית שימוש, חומרים שפורסמו, כתובות IP ומידע תעבורה ע"י אנשים או ישויות באשר הם. אנחנו בMetuktakim שומרים על הזכות לסיים את השירות המופעל באתר, בכל זמן, וללא הודעה מוקדמת. נגישות. אנחנו ב-Metuktakim עושים ככל הניתן להנגיש את השירות לכלל האוכלוסייה ללא הבדלי דת/גזע/מין ומוגבלות. יחד עם זאת, במקומות שבהם לבינה מלאכותית יש הפלייה מובנית, איננו אחראים על התוצאות הנלוות מכך. בנוסף, אנחנו מקיימים בדיקות עיתיות ושיפור הנגישות לבעלי מוגבלויות. במידה ומצאת ליקוי, נודה להפנייה לאחראי נגישות באתר ב- [email protected].

מדיניות אבטחה. אנחנו ב-Metuktakim לוקחים ברצינות וחשיבות עליונה את אבטחת המשתמשים. אנחנו משתדלים לספק את תקן האבטחה המקסימלי עבור משתמשים, יחד עם זאת, ט.ל.ח , לכן במידה ונמצא לקות אבטחה לרבות חולשה/איום, נבקש להפנות ולספק לנו זמן סביר של 30 יום על מנת לתקן את ליקוי בהתאם לפוטנציאל הנזק וסבירותו. (במקרים של מורכבות – נבקש כ-45 יום).

2. דרישות גיל
על ידי גישה לשירותים, אתה מאשר שאתה לפחות בן 13 ועומד בגיל המינימלי להסכמה דיגיטלית במדינה שלך. אם אתה עומד בקריטריונים כדי להשתמש בשירותים דיגיטלים במדינה שלך, אך לא מבוגר מספיק בכדי לקבל סמכות ולהסכים לתנאים שלנו, אז ההורה או האפוטרופוס שלך חייבים להסכים לתנאים שלנו בשמך. אנא בקש מההורה או האפוטרופוס שלך לקרוא את התנאים הללו איתך. אם אתה הורה או אפוטרופוס חוקי, ואתה מאפשר למתבגר שלך להשתמש בשירותים, תנאים אלה חלים גם עליך ואתה אחראי לפעילות של המתבגר שלך בשירותים. Metuktakim פועלת כול הזמן על מנת להפוך את השירותים שהיא מספקת לכמה שיותר ידידותיים למשפחה ולמשתמשים צעירים. הנכסים נוצרים על ידי מערכת בינה מלאכותית המבוססת על מידע שמגיע מהשתמשים. זוהי טכנולוגיה חדשה והיא לא תמיד עובדת כמצופה. לא ניתנות ערבויות לגבי התאמת הנכסים ללקוח. 3. המידע שלך
על ידי שימוש בשירותים, אתה נדרש לספק ל-Metuktakim מידע אישי כמו כתובת הדואר האלקטרוני שלך, שם משתמש, פרטי חיוב, העדפות, תמונות והודעות טקסט שאתה מזין, או תמונות לדוגמה שאתה מעלה לשירות. ניתן למצוא את המדיניות הפרטיות המתארת מה אנחנו עושים עם המידע האישי שלך, ואת הזכויות שיש לך ביחס למידע האישי שלך. שני הצדדים מסכימים לציית לכל חוקי הגנת המידע הכתובים בחוק. לכל אורך הדרך כול הצדדים המעורבים יפעלו יחד בתום לב בכפוף לתנאים המגבילים- פרטיות והעברת נתונים. 4. זכויות יוצרים וסימן מסחרי
Metuktakim הוא סימן מסחרי ואין להשתמש בו ללא קבלת אישור מפורש, או ציון הפנייה לאתר Metuktakim. במידת המותרת ע"י החוק, ועל ידינו, Metuktakim , אתה הבעלים של התמונות אשר העלאת, ואתה מסכים ש Metuktakim היא הבעלים של כל חילולי התמונות המופקות באלבום. Metuktakim מעניקה לך את הזכויות הבלעדיות לשכפל ולהציג את התמונות המחוללות שנוצרו, ואתה ראשי להשתמש בתמונות, מלבד למכור מחדש את התמונות שחוללו או לטעון זכויות יוצרים כלשהן. אם תפר את מדיניות תנאי השימוש, אתה תאבד הזכויות לשימוש ביצירות אלו, אבל אנחנו נספק לך התראה כתובה והזדמנות לשפר את ההפרה, במידה והיא לא בוצע באופן מוכוון בצורה לא חוקית או מטרידנית. אתה מבין ומכיר שחילול התמונות יכול להווצר באופן דומה על ידי אנשים נוספים, והזכויות תקפים אך ורק לתמונות שאתה יצרת. כלל התמונות מופקים באמצעות מנוע של stability ai, והזכויות של שימוש בתמונות נגזרות מזכויות הצוייות במנוע stable diffusion על שלל גרסותאיו. מעבר לכך, כלל תהליך בניית האלבום הוא ידע מסחרי של metuktakim,לרבות תהליכי הבקרה מבוצעים. 5. מדיניות (DMCA The Digital Millennium Copyright Act) והסרות Metuktakim משתמשת במערכת בינה מלאכותית שהוכשרה על מערכי נתונים ציבוריים כדי לייצר את הנכסים שלה. נכסים כאלה עשויים להיות דומים שלא במתכוון לחומר המוגן בזכויות יוצרים או לסימנים מסחריים שבהם אתה מחזיק. אנו מכבדים את בעלי הזכויות בעולם. אם אתה סבור שזכויות היוצרים או הסימן המסחרי שלך מופרים על ידי השירות, אנא כתוב לכתובת [email protected] ואנו נעבד את בקשתך.

6. ישוב סכסוכים ומשפט חל
1. כל הטענות המשפטיות הנובעות מהסכם זה או קשורות אליו (כולל כל מחלוקת בנוגע לפרשנות או ביצוע ההסכם) ("מחלוקת") יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל. 2. הצדדים ינסו בתום לב ליישב כל מחלוקת בתוך 30 יום ממועד התעוררות המחלוקת. אם המחלוקת לא תיפתר תוך 30 יום, היא תוכרע בבוררות על ידי המרכז הבינלאומי ליישוב סכסוכים של איגוד הבוררות הישראלי בהתאם לכללים המסחריים המהירים שלו בתוקף מתאריך הסכם זה ("כללים") 3. . הצדדים יבחרו באופן בלעדי בורר אחד. הבוררות תתנהל בעברית בישראל. 4. כל צד רשאי לפנות לכל בית משפט מוסמך בבקשה לסעד של צו מניעה הדרוש כדי להגן על זכויותיו עד להכרעה בבוררות. הבורר רשאי להורות על סעד הוגן או צו מניעה בהתאם לסעדים ולמגבלות בהסכם. 5. פסק הבוררות יהיה סופי ומחייב את הצדדים וביצועו יכול להיות מוצג בכל בית משפט מוסמך, לרבות כל בית משפט בעל סמכות שיפוט של מי מהצדדים או על כל רכוש שלו. 6. כל צד יישא בשכר טרחה והוצאות עורכי הדין והמומחים שלו, ללא קשר להחלטתו הסופית של הבורר בנוגע למחלוקת.

7. תשלום וחיוב אנו עשויים לחייב אותך עבור השימוש שלך בשירותים שלנו באמצעות ספק שירותי תשלומים של צד שלישי (לרבות PAYPAL). התנאים וההגבלות של ספק השירותים החיצוני יחליפו הסכם זה במקרה של סתירה. אתה חופשי לבטל את התוכנית שלך בכל עת. כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את הגישה שלך לשירות מכל סיבה שהיא, לרבות בגין הפרה של תנאי השימוש שלנו או שימוש בלתי הולם אחר בשירות. עם ביטול או סיום, כל דמי שימוש ששולמו יחויבו באופן מיידי. לא תקבל החזר עבור תקופת התשלום הנוכחית, אך תפסיק את החיוב לאחר שתסתיים תקופת התשלום הנוכחית. החזרים המתבקשים תוך 14 יום ממועד הרכישה זכאים להחזר מלא, אם לא נשלחו התמונות אל הלקוח במייל האישי.

9. הנחיות שימוש קהילתיות 1. היו אדיבים וכבדו אחד את השני ואת הצוות. אל תיצור תמונות ואל תשתמש בהודעות שאינן מכבדות, תוקפניות או פוגעניות מטבען. לא נסבול אלימות או הטרדה מכל סוג שהיא. 2. חל איסור על יצירת תכנים פורנוגרפים ותמונות עירום, "תוכן למבוגרים בלבד". נא להימנע מיצירת תוכן מזעזע או מטריד חזותית. נחסום חלק זה בטקסט באופן אוטומטי. 3. חל איסור ליצירת תמונות המשמשות למניפולציה לצרכי טרור/שוחד/הונאה/הטרדה. 4. שיתוף יצירות של אחרים. אל תפרסם מחדש בפומבי את יצירותיהם של אחרים ללא רשותם. 5. היזהר בשיתוף. זה בסדר לשתף את היצירות שלך מחוץ לאתרMetuktakim , אבל אנא שקול כיצד אחרים עשויים לראות את התוכן שלך. בכל מקרה שהוא Metuktakim אינו אחראי לשום השלכה כספית/פיזית לאור שימוש בתצלומי המופקים מהאתר. 6. חל איסור על יצירת תמונות של אנשים אחרים אלא אם כן קיבלת את רשותם או את רשות הוריהם\ אפוטרופוס. 7. כל הפרה של כללים אלה עלולה להוביל לאיסור מהשירותים שלנו ואף עשויה להיות עברה פלילית.

10. הגבלת אחריות ושיפוי אנו מספקים את השירות כפי שהוא, ואיננו מתחייבים לגביו. אתה מבין ומסכים שלא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו לכל אובדן רווחים, שימוש, מוניטין או נתונים, או לכל נזק מקרי, עקיף, מיוחד, תוצאתי או מופתי, בכל אופן שייווצרו. אתה אחראי לשימוש שלך בשירות. אם תפגע במישהו אחר או נקלעת למחלוקת עם מישהו אחר, לא נהיה מעורבים. אם אתה מפר ביודעין קניין רוחני של מישהו אחר, וזה עולה לנו כסף, אנחנו הולכים למצוא אותך ולאסוף את הכסף הזה ממך. במקרים כאלה כל האופציות פתוחות עבורנו, כמו לנסות להשיג בית משפט שיחייב אותך לשלם את שכר טרחת עורך הדין שלנו ומתן פיצויים. אל תעשה את זה.

11. שונות 1. כוח עליון. אף אחד מהצדדים לא יישא באחריות לכישלון או עיכוב בביצוע במידה שנגרמה מנסיבות שאינן בשליטתו הסבירה, לרבות מעשי אלוהים, אסונות טבע, טרור, מהומות או מלחמה ו/או חוסר זמינות של שירותי צד שלישי אשר חב’ Metuktakim נסמכת על גביהן. 2. אין סוכנות. הסכם זה אינו יוצר כל סוכנות, שותפות או מיזם משותף בין הצדדים. 3. בר הפרדה. אם חלק כלשהו מהסכם זה אינו חוקי, בלתי חוקי או בלתי ניתן לאכיפה, שאר ההסכם יישאר בתוקף. 4. אין מוטבים של צד שלישי. הסכם זה אינו מקנה הטבות כלשהן לצד שלישי, אלא אם כן הוא מציין במפורש שכן. 5. סבירותיות. הסעיפים וההתחייבויות בהסכם זה שאדם סביר היה מצפה לקיים הסכם זה. במיוחד ה-IP והפרטיות.